Що таке RSSS

RSS (Really Simple Syndication) - найбільш легкий шлях автоматичного отримання оновлень інформації з будь-якого сайту. Замість того щоб відвідувати сайти у пошуках оновлень, Ви можете підключити RSS-канали, які будуть автоматично повідомляти Вам про оновлення матеріалів сайтів, що Вас цікавлять.

Як налаштувати RSS

Щоб користуватися RSS, Вам необхідна програма для читання RSS-каналів (News Reader / RSS Aggregator), яка дозволяє читати інформацію з вибраних RSS-каналів і повідомляє Вас про нові матеріали, розміщені на сайті. Після того, як Ви встановили програму, Вам залишиться лише вибрати RSS-канали, що Вас цікавлять.

Де взяти програму для читання RSS

Існує велика кількість різних додатків для читання новин. Причому це можуть бути як програми, які працюють під управлінням різних операційних систем, так і web сайти з підтримкою RSS. Якщо Ви ще не зупинили свій вибір на якому-небудь додатку для читання RSS, пропонуємо Вам скористатися програмою Feedreader.

Як підписатися на стрічку новин?

Виконайте наступні дії:

  • натисніть на посилання RSS-канал RSS. Откроется окно браузера с документом XML.
  • скопіюйте посилання відповідно до інструкції до Вашої програми читання RSS-каналів;
  • перевірте періодичність оновлення RSS-каналів відповідно до інструкції до Вашої програми (наприклад, кожні 10 хвилин).

Тепер Ви можете отримувати інформацію про оновлення сайту автоматично.


 
Новини  RSS          Допомога     У початок     
    Тема    
 Логін   Пароль   
   Маршрутний транспорт Мова   Language
 
GIS WebServer 5.5.2 © КБ Панорама 1991-2011